تکنیک روت شادو

روت شدو Root Shadow چیست؟
تکنیک شادو روت یا دیپ لایت یک تکنیک بسیار زیبا وجذاب که در قسمت ریشه ها سایه ای تیره تراز ساقه دارد و این سایه تیره روشن روی موها باعث زیبایی فوق العاده ای می شود
 در انگلیسی Root  به معنی ریشه است و کلمه Shadow به معنی سایه

در آموزشگاه زیبایی اصفهان ( بانو جعفری ) یکی از سرفصل های مهم در زمینه آموزش رنگ و مش، آموزش تکنیک روت شادو یا دیپ لایت است که توسط اساتید برتر این آموزشگاه به کاراموران آموزش داده می شود. 

از این روش برای رنگ کردن ریشه ها و در زمانی که دکلره مو انجام شده و مو مجددا رشد کرده است استفاده می شود

در این روش بر روی ریشه موها و عمدتا از ارتفاع 5تا 15   سانتی متر از سر انجام می شود. این اندازه بسته به اندازه و حجم موهای مشتری متفاوت است. 

روت شدو یا دیپ لایت جدیدترین تکنیک برای:

  1. عمق دادن به موها ی با حجم متوسط یا کم پشت
  2. از بین بردن زنگ نشتی فویلیاژ در لایت یا بالیاژ
  3. ترمیم دکلره کامل یا تبدیل دکلره کامل به آمبره
 
تکنیک روت شادو - دوره آموزشی رنگ و مش در اصفهان

سواالات متداول

سایه زدن ریشه یک تکنیک رنگ مو  است که در آن سایه تیره‌تر مستقیماً روی ریشه اعمال می‌شود و کنتراست نرم  ایجاد می‌کند. این یک راه عالی برای تازه کردن ظاهر شما و دادن عمق و بعد رنگ مو است.

سایه زدن ریشه یک رنگ نیمه دائمی یا نیمه دائمی است که برای کمک به محو کردن خطوط برجسته درست در ریشه انجام می شود. معمولا روی موهای خشک شده با حوله بعد از اینکه هایلایت شما از قبل بلند شده است انجام می شود. 

از آنجایی که ریشه های سایه با موهای طبیعی شما شروع می شود، در واقع این توانایی را برای شما فراهم می کند که موهای خود را تا زمانی که می خواهید رشد کنید. شما نیازی به رنگ آمیزی مجدد ریشه های خود ندارید که باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و تلاش می شود. به طور متوسط، ریشه های سایه فقط هر سه ماه یکبار نیاز به رنگ مجدد دارند

بالیاژ در واقع یک روبانی از هایلات است که روی قسمت بالای موها می نشیند . روت شدو با برجسته‌سازی استاندارد تفاوت دارد زیرا از تکنیک بالیاژ برای ایجاد یک گرادیان به جای یک خط رنگی سخت و ناگهانی استفاده می‌کند.

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *