شینیون کلاسیک ( شینیون ساده )

شینیون ساده یا کلاسیک چیست ؟ بررسی معایب و مزیت ها

 شینیون ساده یا کلاسیک یک سبک از شینون(بستن مو ) به روش های بسیار ساده است که نیازی به استفاده از ابزارهای حرفه ای نیست. در روش کلاسیک یا ساده، در عین رعایت موارد زیبایی و نتیجه نهایی قابل قبول، سرعت اجرا و دقت در نمایی شن کار اهمیت دارد. در واقع با ساده ترین شکل ممکن و با چند روش و تکنیک قابل آموزش، یک شینیون کلاسیک بر روی مو اجرا می شود.

درشنیون های اکسپرس یا سرعتی تکنیک هایی اموزش داده میشود که هنرجو بتواند در کمترین زمان ممکن بهترین شنیون رو عرضه کند. این مدل شنیون یکی ازروش های معمول شنیون است . که به دلیل زیبایی و تمیزی بسیار درکنار زیبایی که دارد به یکی ازروش های رایج تبدیل شده است. شنیون کلاسیک بسیار تمیز بوده و بدون هیچ گونه وز و ناهمواری روی مواست

آموزش شینیون مو در اصفهان

مثل خیلی از وسایل و لباس های قدیمی و شیک که هیچ وقت از مد نمی افتد، شینیون کلاسیک هم همیشه طرفداران خود را دارد. در عین سادگی، زیبایی و وقار خاصی به شخص می بخشد. ماندگارترین عکس های پرتره و نیم رخ از افرادی مانند مادر ها و مادر بزرگ ها، همیشه یک مدل موی کلاسیک  دارد!

اجرای شینیون کلاسیک

  • شینیون ساده بر روی انواع مو قابل اجرا است و از پیچیدگی های شینیون های جدید برخوردار نیست.
  • برای هر سن و سالی قابل پیاده است و جوابگوی هر نوع سلیقه ای خواهد بود.
  • از این نوع شینیون برای مهمانی های دوستانه و خانوادگی،  تولدها و حتی جشن های عقد و عروسی هم می توان استفاده کرد.
شینیون کلاسیک
شینیون کلاسیک
شینیون کلاسیک

هزینه شینیون کلاسیک

همانطور که در ابتدا گفتیم این روش نیاز به ابزارهای حرفه ای ندارد، با کمترین ابزار در اختیار فرد آرایشگر قابل اجراست و با سرعت بالایی قابل انجام است، ، به همین دلیل هزینه نهایی اجرای شینیون ساده پایین تر از سایر انواع شینیون است. 

آموزش شینیون کلاسیک ( ساده)

در دوره آموزش شینیون مو در آموزشگاه بانو جعفری، ساده ترین و زیباترین مدل های شینیون ساده و کلاسیک به کارآموزان آموزش داده میشود. 

سواالات متداول

بله، ولی در قمایسیه با روش های جدید شینیون مو، از این روش کمتر استفاده می شود

بیشتر برای مهمانی های خانوادگی، تولد ها و جشن های معمولی قابل استفاده است. اما متناسب با نوع و سبک آرایش برای مجالس عقد و عروسی هم اجرا می شود.

اجرای این نوع شینیون برای یک آرایشگر حرفه ای بین 20 تا 30 دقیقه زمان می برد.

شینیون کلاسیک ( ساده )
شینیون کلاسیک
images 2 آموزشگاه آرایشگری اصفهان الهام جعفری
4.1/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *