آرایش شب

آرایش شب چیست ؟

آرایش شب معمولاً چشمگیرتر از آرایش روز است و رنگ های تیره و سنگین تر دارد. معمولاً شامل چشم‌های دودی، خط چشم تیره، رنگ‌های پررنگ لب و کانتورینگ می‌شود.

1. با یک صورت تمیز و مرطوب شروع کنید.
2. از پرایمر استفاده کنید تا آرایش شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و صاف تر به نظر برسد.
3. از کرم پودر یا کرم بی بی برای یکدست شدن رنگ پوست خود استفاده کنید.
4. کانسیلر را در هر قسمتی که نیاز به پوشش اضافی دارد بمالید.
5. از برنزر مات برای کانتور کردن صورت خود استفاده کنید و به آن وضوح بیشتری بدهید.
6. مقداری رژگونه اضافه کنید تا رنگ طبیعی روی گونه ها ایجاد شود.
7. سایه چشم را در سایه‌های خنثی مانند قهوه‌ای، مایل به قهوه‌ای و خاکستری بزنید تا ظاهری ساده داشته باشید که در شب خیلی قوی نباشد.
8. خط چشم‌هایتان را با خط چشم مشکی یا قهوه‌ای تیره خط چشم بپوشانید و آن را کمی لکه کنید تا جلوه‌ای دودی داشته باشید.
9. مژه های خود را فر کنید و برای حجم و طول بیشتر، دو لایه ریمل بزنید
10. ظاهر را با رژ لب برهنه یا صورتی یا براق لب برای رنگی ظریف که در شب زیاد پررنگ نباشد به پایان برسانید.

سایه اسموکی

وقتی صحبت از آرایش شب می شود، نکته کلیدی ایجاد ظاهری جذاب و ظریف است. با آماده کردن پوست خود با یک مرطوب کننده و پرایمر شروع کنید تا مطمئن شوید که آرایش شما در تمام طول شب در جای خود باقی می ماند.

سپس از کرم پودر و کانسیلر استفاده کنید تا رنگ پوستتان یکدست شود و هرگونه لک یا عیوب را پنهان کنید. برای تقویت بیشتر پوشش، از یک هایلایتر کرم یا مایع روی نقاط بلند صورت خود مانند استخوان گونه، استخوان ابرو و کمان کوپید استفاده کنید.

بعد، وقت آن است که روی سایه چشم بروید. سایه هایی را انتخاب کنید که کمی تیره تر از رنگ پوست طبیعی شما باشد تا ظاهری شبانه داشته باشید که خیلی زیاد نباشد. با استفاده از سایه روشن در سراسر پلک شروع کنید و سپس از سایه های تیره تر در چین و گوشه بیرونی چشم برای وضوح بیشتر استفاده کنید.

برای لب‌ها، رنگ پررنگی مانند قرمز یا شرابی را برای ظاهری چشم نواز انتخاب کنید. قبل از استفاده از رژ لب یا برق لب برای ماندگاری بیشتر در طول شب، لب‌هایتان را با خط لب بپوشانید.

اگر می خواهید کمی درخشش به آن اضافه کنید، به جای آن یک رژ لب براق یا رژ لب براق انتخاب کنید.

در نهایت، آرایش خود را با پودر یا اسپری تنظیم کنید تا در تمام طول شب بدون لکه شدن یا محو شدن خیلی سریع باقی بماند. این همچنین به حفظ درخشش کمک می کند، بنابراین لازم نیست نگران به نظر رسیدن بیش از حد در عکس ها باشید!

آرایش شب معمولاً دراماتیک تر و جسورانه تر از آرایش روز است. آرایش شب اغلب شامل پوشش‌های سنگین‌تر، رنگ‌های تندتر و ظاهر دودی‌تر است. آرایش روز معمولا سبک‌تر و طبیعی‌تر است، رنگ‌های ملایم‌تر و ظاهر چشم‌گیر کمتری دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *